دانلود نسخه فشرده بازی Elder Scrolls V Skyrim

پایان بشریت نزدیک است، اژدهای خفته اکنون هشیار است، آماده حمله، آماده نابود کردن هر انسان زنده ای که ببیند، تنها یک بازمانده می تواند جلوی این فاجعه را بگیرد، Dovahkin؛ نوبت توست … Bethesda پیش از Skyrim، با Oblivion این رخداد حمله اژدها را مقدمه چینی کرده بود. Alduin، سردسته اژدها های مهاجم، به Tamriel حمله کرده تا یکبار برای همیشه، نابودی را برای انسانیت به ارمغان آوَرَد. در این بین، تنها امید انسان ها Dovahkin است، تنها بازمانده گروه افسانه ای شکارچیان اژدها، گروهی با توانایی های خدادای که هرکدام در بازه ای از زمان وظیفه حراست از نسل انسان ها را بر عهده داشته اند.

Elder Scrolls V Skyrim – Black Box

Elder-Scrolls-V-Skyrim
داستان از جایی آغاز می شود که قلمرو Skyrim، رفته رفته بدست Elvها می افتد، نژادی که زمانی تحت کنترل امپراتور بوده اند، اما از دستورات وی سرپیچی کرده و از کشور طرد شدند، و اکنون آنها برای انتقام برگشته اند. سربازان کشور نیز که قدرتی جهت دفاع کردن از خود ندارند، به تدریج کشته شده و بعضاً منزوی می شوند. پس از به قتل رسیدن پادشاه Skyrim، جنگ داخلی میان کسانی که به ماندن Skyrim در امپراتوری اعتقاد دارند و کسانی که مخالف آن هستند شدت می گیرد.بازی از جایی شروع می شود که کرکتر بازی خود را در حال رفتن به سکوی اعدام با لباس زندانیان می بیند، اینجاست که غنی بودن داستان این سری خودنمایی می کند؛ اگر بازی های پیشین سری را انجام داده باشید، مسلماً متوجه خواهید شد که تمامی اتفاقاتی که در بازی رخ می دهد (مانند بازگشت Alduin اژدها؛ خدای ویرانی) از نسخه های قبل برنامه ریزی شده است.

۷ دیدگاه

 1. مجید
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۲ در ۲۳:۱۰ - پاسخ

  این بازی بهترین بازی ۲۰۱۱ شناخته شده

 2. علی
  شهریور ۱۲, ۱۳۹۲ در ۱۴:۲۲ - پاسخ

  با سلام میخواستم بدونم که این بلک باکس که گذاشتین از گرافیک بازی هم کاسته شده یا نه؟؟

 3. CR7
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۲ در ۱۵:۱۱ - پاسخ

  ممنون خیلی دنبالش بودم

 4. mahmood
  شهریور ۲۱, ۱۳۹۲ در ۱۳:۴۱ - پاسخ

  Tnx
  khily donbalesh bodam (noskhe kam hajm) mr30

 5. علی
  شهریور ۲۴, ۱۳۹۲ در ۰۰:۰۳ - پاسخ

  اگه یه توضیحی هم کسی بتونه درباره DLC ها به من بده ممنون میشم.
  منظورم اینه که این دو DLC بالا چه ویژگی هایی دارن و چه تغییراتی رو به بازی اضافه میکنن.
  با تشکر.

 6. ali
  مهر ۱۲, ۱۳۹۲ در ۲۱:۱۷ - پاسخ

  این بازی برای کسه دیگه ای غیر من هم هنگ میکنه؟ روون اجرا میشه ولی تو بازی یه هو هنگ میکنه دیگه تکون نمیخوره، تازه من اینو خریدم از جای دیگه دانلودش نکردم.